Sylwia
Arletta Przygoda

Certyfikowany Business Coach ICC, Autor modelu systemowego HOPERS®, Trener modelu psychometrycznego FRIS®,  Certyfikowany Refleksolog IARAMT Konsultant 602 245 555

Coaching holistyczny, Zen coaching, Terapia manualna, Praca z ciałem i emocjami, Dobrostan  w jednostce, zespole i organizacji – to moje aktywności zawodowe, w których stosuję autorskie narzędzie systemowe HOPERS® do odczytu i interpretacji stanów JA Człowieka: Esencjonalnego JA-EKO (stanów Światła, Autonomii, Wartości/Esencji) i Operacyjnego JA-EGO (stanów Cienia, Skryptu, Głodu Wartości/Esencji). Narzędzie odkrywa jak Człowiek tworzy swoją Rzeczywistość Chcianą i Niechcianą, jakie wartości są Jego indywidualnym napędem życiowym i w jakich stanach może On być, kiedy brakuje z nimi połączenia. Narzędzie oparte jest o analizę transakcyjną, psychologię zorientowaną na proces oraz chińską teorię Pięciu Przemian w połączeniu z I CING-iem.

W swojej pracy kieruję się szacunkiem, otwartością i życzliwością oraz ufnością, że zmiana w Ludziach jest nieuchronna i przychodzi w najwłaściwszym dla Nich momencie.

Posiadam ok. 30 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach menedżerskich i zarządzających w marketingu i sprzedaży oraz ok. 20 letnią praktykę w tworzeniu i organizacji sieci sprzedaży oraz organizacji przedsięwzięć biznesowych (FSO, URSUS, POLMOS).

Ukończyłam studia magisterskie w SGPiS (SGH) na wydziale ekonomiki produkcji, studia podyplomowe na ALK w zakresie Coachingu Profesjonalnego, Szkołę Zen Coachingu Kåre Landfala oraz Szkołę Analizy Transakcyjnej.

Interesuję się filozofią wschodu.