Monika
Marcik

Coach ICC, International Values Trainer, Konsultant, Trener 793 301 397

Specjalizuje się w szkoleniach z inteligencji emocjonalnej, budowania zaangażowania w oparciu o wartości oraz w coachingu holistycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie menedżerskie i HR-owe. Od 13 lat pracuje jako trener i coach biznesu. Rozwija w szczególności menedżerów, towarzyszy im  w rozwoju kompetencji zarządczych, osobistych  oraz w odkrywaniu i realizowaniu ich własnego potencjału. Wspiera zespoły na drodze do osiągania lepszych rezultatów poprzez wzmacnianie zaufania, procesów brania odpowiedzialności za wspólne cele oraz doskonalenia kompetencji komunikacyjnych.  Przeszkoliła tysiące pracowników największych firm w Polsce. Projektuje kompleksowe procesy rozwojowe dla firm i przygotowuje programy warsztatów jako Trener Wiodący.

Ludzie są jej największą pasją. Z radością i ciekawością odkrywa każdego dnia ludzki wszechświat. Zachwyca ją jego złożoność i nieograniczoność.  Dlatego w swojej pracy łączy elementy twarde z miękkimi, racjonalne z emocjonalnymi, dowody z intuicją.

Dla utrzymania własnej harmonii od 12 lat ćwiczy tybetańską jogę ruchu, taniec kontemplacyjny, praktyki oddechowe i medytację. Od 5 lat rozwija się również jako instruktor Radosnych Tańców Tybetańskich – Khaita. Uwielbia seriale, szczególnie skandynawskie kryminały. Fascynuje ją neurobiologia.

W swojej pracy z ludźmi  kieruje się zaufaniem, otwartością i ciekawością. Największą satysfakcję i radość odczuwa we współdziałaniu i współtworzeniu