Values House

Values House, to miejsce do którego zapraszamy naszych Klientów. Stworzone aby ważne tematy omawiać w miejscu przyjaznym, skłaniającym do refleksji.
Values House pozwala także znacząco obniżyć koszty wynajmu sal jednocześnie dając możliwość uczenia się
w komfortowych warunkach i oderwaniu od codziennych obowiązków.

Zapraszamy Państwa do Łomianek
na ul. Podleśną 3.

W Values House dbamy nie tylko o rozwój naszych Klientów, lecz również o ich podniebienia oraz dobre samopoczucie. Dlatego współpracujemy na stałe ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami.

Współpracownicy

Cukiernia "Pod Kasztanem"

Historia cukierni sięga przełomu  lat 60. Wówczas w Łomiankach była tylko jedna cukiernia. Prowadził ją Mieczysław Bębenek – mistrz cukiernictwa, który swoją pasją zaraził swojego syna Sylwestra. W tej właśnie małej cukierni Sylwester Bębenek poznał Genowefę. Zrodziło się między nimi uczucie i pomysł na założenie swojej własnej pracowni cukierniczej.
W krótkim czasie przy ulicy Warszawskiej, w miejscu gdzie od zawsze rósł Kasztan wybudowali dom wraz z zakładem cukierniczym, a obecnie i cukiernią.

Modernizowana, przebudowywana lecz nadal z Kasztanem przy Warszawskiej.

Dziś cukiernię prowadzą Agnieszka Bębenek z mamą Genowefą i bratem Arturem.

www.podkasztanem.waw.pl

ul. Warszawska 156
05-092 Łomianki

Harmonia Coffee Roasters

Pozytywna atmosfera, dobra kawa, profesjonalizm- to hasła jakie założyli sobie Joanna i Kamil Spiechowicz tworząc markę HARMONIA.

Historia rozpoczęła się w 2010 roku- wtedy w podwarszawskich Łomiankach powstał malutki, ale profesjonalny sklep z kawą i herbatą oraz wszelkimi akcesoriami do zaparzania tych napojów. Szybko okazało się, że potrzebują więcej miejsca aby stworzyć kawiarnię. Postanowili również sami dobierać ziarno i wypalać kawę, mając tym samym jeszcze większy wpływ na jej końcowy smak. Tak, obok sklepu i kawiarni Harmonia powstała palarnia kawy Harmonia Coffee Roasters.

www.kawiarniaharmonia.pl

ul. Warszawska 107
05-092 Łomianki

Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński to zawodowy kucharz i jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce.

Uczestnik 3. edycji telewizyjnego programu Top Chef. Laureat wielu prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie, m.in. Bocuse d’Or (Bruksela), Cup George Baptiste (Meksyk) czy Cup George Baptiste (Tokio). Mistrz kuchni z bogatym doświadczeniem i nieograniczoną wyobraźnią kulinarną. Jako jedyny Szef kuchni w Polsce posiada swoje gospodarstwo ekologiczne, z którego pochodzą produkty do jego potraw. W serwowanych przez siebie daniach zwraca uwagę nie tylko na wyjątkowy smak, ale przede wszystkim oryginalną formę prezentacji.

Pasjonat nowoczesnej kuchni.

Współpracował m.in. z Pascalem Brodnickim, Karolem Okrasą, Kurtem Schellerem, Jean Bosem, Wojciechem Amaro, Adamem Chrząstowskim czy Grzegorzem Łapanowskim.

Zaufali nam